Хід будівництва


На будівельному майданчику останньої секції "В" ЖК RIVER HOUSE виконуються наступні види робіт: монтаж баштового крана; влаштування бетонної підлоги у нежитлових приміщеннях на цокольному поверсі Роботи ведуться згідно з графіком.

Вітаємо з Новорічними святами!


Дорогі друзі, вітаємо всіх з прекрасними яскравими новорічно-різдвяними святами! Нехай у ваших домах завжди панує мир та злагода, на столах завжди буде повно смачненького, а в серцях палає любов! ВЕСЕЛИХ […]

з новорічними святами

Хід будівництва


Тривають роботи з влаштування стін підвалу останньої секції "В" ЖК RIVER HOUSE. Роботи ведуться згідно з графіком.

Хід будівництва


Завершено роботи з улаштування ростверку останньої секції "В" ЖК RIVER HOUSE. Розпочато виконання стін підвалу секції "В". Роботи ведуться згідно з графіком.

Хід будівництва


Продовжуються роботи з улаштування фундаменту останньої секції "В" ЖК RIVER HOUSE. Роботи ведуться згідно з графіком.

Хід будівництва


Завершено роботи з улаштування пальового поля останньої секції "В" ЖК RIVER HOUSE. Розпочато роботи з улаштування фундаменту секції "В". Роботи ведуться згідно з графіком.

Хід будівництва


Завершуються роботи з улаштування пальового поля останньої секції "В" ЖК RIVER HOUSE. Роботи ведуться згідно з графіком.

Хід будівництва


Розпочато роботи з улаштування пальового поля останньої секції "В" ЖК RIVER HOUSE. Роботи ведуться згідно з графіком.

До уваги інвесторів


ШАНОВНІ ІНВЕСТОРИ ! Забудовником отримано технічні паспорти на квартири секції “Б”. Найближчим часом ми зателефонуємо вам та запросимо для проведення остаточних взаєморозрахунків за результатами проведеної інвентаризації. Детальна інформація за телефонами: […]

До уваги інвесторів