Нагородження кращих житлових комплексів Києва та області Building AWARDS-2016.


2 грудня 2016 року в IQ Business Center пройшла урочиста церемонія нагородження кращих житлових комплексів Києва та області Building AWARDS-2016.

Організатори премії “Українська будівельна спільнота” (UBC), назвали переможців у 13 номінаціях.

Відкриттям року серед об’єктів Київської області був визнаний житловий комплекс River House в місті Українка від компанії  “Укржитлоінвест”.

Методика оцінювання була розроблена UBC з використанням класифікатора нерухомості, який був запропонований компанією City Development Solutions (CDS). Незалежним консультантом рейтингу кращих житлових комплексів Києва та Київської області у 2016 році виступила компанія Baker Tilly Ukraine, яка вибірково перевіряла анкети учасників і ретельно вивчала на достовірність анкети компаній, що опинилися в трійці лідерів у кожній із номінацій. Всього на участь у конкурсі було подано 489 анкет, з них 234 по об’єктах, що будуються в Києві, і 255 – з Київської області.Після аналізу анкет були визначені переможці премії Building Awards-2016.

Ми працюємо для Вас!

http://korrespondent.net/business/realestate/3783464-v-kyeve-proshla-torzhestvennaia-tseremonyia-nahrazhdenyia-luchshykh-zhk-kyeva-y-oblasty-Building-Awards-2016